Pervari Karakovan Balı Fiyat

Pervari Karakovan Balı Fiyat

Orjinal, hakiki, natural tamamı doğal katkısız Pervari Karakovan Balı gerçek değerinin altında satılmaktadır. Pervari karakovan balı özellik ve insan sağlığı için faydaları kıyaslandığında Anzer balı ile eş değer olmasına rağmen gerekli tanıtım yapılmadığından çok daha ucuz fiyatlarda temin edilebilmektedir. 

Anzer balı ortalama olarak 1 kilogram fiyatı 500- 800 tl arasında fahiş fiyata satılırken, Siirt Pervari Karkaovan Balı 1 kilogram fiyatı 80-120 tl arasında değişkenlik göstermektedir.

Faydaları sayamakla bitmeyen Pervari Karkaovan Balı yapılan incelemeler sırasında Türkiye'de üretimi yapılan ballar arasında en faydalı ve en kaliteli bal seçilmiştir. Pervari Karakovan Balı


Binlerce arının, tabiri yerinde ise 1001 çeşit çiçeği dolaşan arılar peteklere boşalmasıyla meydana gelen bu eşsiz, lezzetli ve şifa kaynağını balı herkese özellikle kalp, karaciğer, bağırsak, mide, tansiyon, kan dolaşımı ve damar hastalıklarına şiddetle tavsiye etmekteyiz. Pervari karakovan balı, geçtiğimiz yıllarda tescil edilip, patentli bir ürün haline getirilmiştir. Tadında ve kokusunda damaklara ayrı bir lezzet katan meşhur bal bir hastalığa iyi geliyor. 
Bize Yazın
İleitşim
Karakovan Balı Sipariş
 pervari karakovan balı

 karakovan balı faydaları
 pervari balı

 karakovan balı sipariş hattı

 bıttım sabunu ile saç dökülmesine son