2017 Yeni Mahsul Karakovan Balı

2017 Yeni Mahsul Karakovan Balı

Karakovan balı yeni mahsul 01.09.2017 tarihinden itibaren toplanmaya başlanmıştır. Bu yıl diğer yıllara göre çk daha az karakovan balı rekoltesi beklenmektedir. Karakovan balı Pervari ilçesinde üretim yapan arıcıların başlıca geçim kaynaklarındandır. Pervari karakovan balı hastalıklar için şifa kaynağı olmaya devam ediyor. Kendine has olan floryası ile eşsiz bir lezzete sahiptir. Eskiden beri aynı geleneksel yöntem ve teknikler kullanılarak üretilmektedir. Karakovan balı yeni mahsul fiyat ortalama olarak 120 tl ile 160 tl arasında piyasada alıcılarını bekliyor.

Pervari Karkaovan Balı Faydaları

Pervari karakovan balı kendine has olan üretim şekli nedeni ile insan müdahelesinin imknasız olmasından kaynaklanan bir özelliğe sahiptir. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmadığından dolayı Karakovan balı çok faydalı ve kıymetli bir bal çeşididir.

Mide hastalıkları başta olmak üzere akciğer ve karaciğer hastalıkları, bağırsak ve sindirim sistemi nörolojik hastalıklar, onkolojik hastalıklar ağır ameliyat sonrası hasta tedavisinde takviye olarak kullanılmaktadır.
Bize Yazın
İleitşim
Karakovan Balı Sipariş
 pervari karakovan balı

 karakovan balı faydaları
 pervari balı

 karakovan balı sipariş hattı

 bıttım sabunu ile saç dökülmesine son